Beverly Hills Formula Perfect White Black bělicí zubní pasta s aktivním uhlím pro svěží dech příchuť Fresh Mint 100 ml

Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Objem
100 ml

• , zakoupeno v Notino

Měla jsem na sklovině prasklinu,u které jsem si všimla že začíná tmavnout.Objednala jsem tuto pastu (doposud jsem pouzivala pouze s peroxidem,ale po návštěvě zubařky mi bylo doporučeno koupit pastu s uhlím než s peroxidem,už kvůli dceři,která odmítá dětské) no a čučela jsem,po 2 vyčištění byl tmavý flek pryč :-) takže předpokládám že za pár dní budu mít zuby jak perličky :-D juchu

• U mě velký efekt
  • , zakoupeno v Notino

používam už dlho, výsledky je vidno, som spokojná, používam už opakovane a inú by som ani nechcela už. Určite odporúčam. Mám citlivé zuby a veľmi mi pomáha a citlivo bieli zuby.

Objem
100 ml

Beverly Hills Formula Perfect White Black, 100 ml, Bělicí pasty pro muže, Zubní pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem. Vlastnosti: bělí zuby bojuje se zubním kazem a plakem zaručuje šetrnost k zubní sklovině revitalizuje a pečuje o dásně osvěžuje dech Jak používat: Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

• U mě velký efekt

• , zakoupeno v Notino

Pastu používám zatím krátce, cca 2 týdny, ale mám pocit, že viditelně bělí zuby, resp. jejich odstín je viditelně světlejší. Poměrně dost pění, chuť má příjemnou.

Mám poprvé,zatím dobré.

svěží dech

• netece

Kdyby Medi blanc strog black nestekala z kartacku, vzdycky pulka skoncila v umyvadle, zustala bych u ni.
    Tato drzi tvar a zda se, ze i jinak dobry.