Biomed Propoline zubní pasta s přírodním medovým esenciálním olejem 100 g

S bělícím účinkem

• příjemná vůně
    • dobrá cena
  • , zakoupeno v Nazuby.cz

Super, příjemně osvěží, pění akorát.

• , zakoupeno v Magistra.cz

• Zubní pasta nepálí. Má příjemnou chuť propolisu
    • Zatím žádná

Zubní pasty této firmy jsou na standardní úrovni. Mají různé druhy zubních past.
    Každý druh je něčím jedinečný.
    Doporučuji vyzkoušet všechny od BIOMED.
    Předchozí pasta mi už došla, tak jsem koupil další. A jsem spokojený.

S Aloe Vera
Pro citlivé zuby
Na obnažené krčky
Na posílení skloviny
S bělícím účinkem

Zubní pasta pro ochranu dásní Propoline a pro posílení zubní skloviny. Extrakty z plantain banánu, listů břízy a propolisu pomáhají zklidňovat dásně. Esenciální oleje medu manuka, citrónu a tymiánu udržují zdravý dech. Hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu. Z 98% přírodní. Bez fluoridu. Vhodné pro těhotné i kojící matky a pro děti od 6 let. Naneste malé množství pasty na zubní kartáček a alespoň 2x denně vyčistěte.

• příjemná vůně
    • dobrá cena
  • , zakoupeno v Nazuby.cz

Super, příjemně osvěží, pění akorát.

• , zakoupeno v Magistra.cz

• Zubní pasta nepálí. Má příjemnou chuť propolisu
    • Zatím žádná

Každý druh je něčím jedinečný.
    Doporučuji vyzkoušet všechny od BIOMED.
    Předchozí pasta mi už došla, tak jsem koupil další. A jsem spokojený.

• 98% přírodních ingrediencí
    • Minimální pěnivost
    • Příjemná chuť
  • , zakoupeno v Klidně si užívám

• super

• Super
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Zatiaľ používam len krátko. Svieža "chuť", výrazne cítiť bylinky.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Příjemná medová chuť, funkční jako ostatní pasty Biomed.

Velmi příjemná

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Tak muzu rict konecne zubni pasta ktera mi nedava opravdu bolestive ucinky. Doposud jsem cistila zuby kokosovym olejem. Protoze telo neprijmulo zubni pasty. Vzdy reakci jsem mela bolestivou, paleni, bolesti, zcervenani i dusnost. Tak jsem riskla tuto. A zatim je to v klidu. Tak doufam ze to tak bude. Jinak zda to bude nadale dobry budu si od vas kupovat.❤❤❤