Colgate Max White Expert White Cool mint zubní pasta 75 ml

Bělicí zubní pasta odstraňuje skvrny z povrchu zubní skloviny a dokáže zbavit zuby i roky starého nežádoucího zbarvení...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 400 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 156 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč86 % • 281 044 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 747 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč9 447 neověřených recenzíDalší informace

Pro kuřáky
Na obnažené krčky
Pro citlivé dásně
Na posílení skloviny

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• cca po měsíc je efekt vidět
    • na zubní pastu, dostačující...
    • do týdne to určitě není...

Zuby mám sama o sobě bílé, ale zežloutly mně zuby u kořene spodních zubů, chtěla jsem něco co by mohlo srovnat rozdíl.
    Cca po měsíci pravidelného používání opravdu vidím rozdíl.
    ALE - zažloutnutí tam stále je, je slabší, ale je vidítelné...
    První týden jsem rozhodně neviděla nic..

• + chuť
    • - Bělící efekt se nekoná

Dražší pasta, která chutí neurazí.

• bělejší zuby
    • po používání této zubní pasty mi začalo často krvácet z dásně, přestala jsem ji používat a krvácení přestalo

vybělí to zuby a vyžere dásně, příliš nedoporučuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Konzistence
    • Chuť (Svěžejší)
    • Hustá, dobře čistí zuby a dobře pění
    • Čistější a o něco bělejší zuby po pravidelném užívání
    • Malý zázrak až za moc peněz

Celkově doporučuji, poměr cena / kvalita

• Skvela chut
    • Opravdu lehce beli zuby

Po par dnech opravdu vidim lehkou zmenu barvy. Vyzkousela jsem dost past na beleni ale u tehle poprve vidim rozdil.

• , zakoupeno v Notino

• splňuje účel
    • vyšší cena

zdá se být dobrý

• skvele cisti, zuby mi vydrzi ciste az do vecera bez plaku, mam citlive zuby-zubni pasta lehce hreje,tudiz je mi prijemne kdyz si zuby cistim a opravdu mam belejsi zuby...jiz po 3 dnech...
    • 150,-cena

urcite doporucuji...zkousela jsem zubni pudry, byla na beleni zubu....ale tato zubni pasta se mi zalibila nejvice