Colgate Max White One 75 ml

Garantovaný nákup z Grenze Markt Online

Top nabídka

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 647 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč96 % • 14 250 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Objem
75 ml
128 g

• , zakoupeno v Pilulka.cz

je to dárek tak snad bude spokojenost

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Hlavně pro účel bělení.

Ikdyž jsem si nebyla jista zda- li je volba zubní pasty správná tak nezklamala.

• účinnost

Zubní pasta, která mi aspoň trochu bělící efekt, i když určitě ne nijak dlouhodobý - což se ani od zubních past očekávat nedá.

Objem
75 ml
128 g

Zubní pasta, která efektivně bělí zuby a napomáhá k odstranění skvrn. Chrání zuby před zubním plakem a bojuje proti tvorbě zubního kamene. Vaše zuby budou již po týdnu používání až o jeden odstín bělejší.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 252 430 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

je to dárek tak snad bude spokojenost

• Celkem vyhovující kartáček
    • Používám i ústní vodu Max White, zatím je účinek max Yellow . Jen reklama, nebrat.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• Hlavně pro účel bělení.

Ikdyž jsem si nebyla jista zda- li je volba zubní pasty správná tak nezklamala.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• - po měsíci používání mám přední zuby naopak o 4 odstíny žlutější!! a to nekouřím ani nepiju kávu, horší efekt jsem nemohla ani čekat
    • -divně chutná

Vyhozené peníze

• +bělí(ale né nějak moc)
    • +chuť
    • -příliš citlivé dásně a někdy se mi odchlipovaly dásně od krčků(netrpím žádnými problémy s dásní) ,ale jen mimořádně

• účinnost

ok

• dostupnost a cena
    • velmi agresivní k dásním i chuťově
    • abrazivní
    • nepozoruji bělící účinky

Nic moc, tak trochu "kyselina", ale co by člověk čekal za tu cenu.

• Chuť
    • Balení
    • Výsledky
    • Nevím :)

Používám ho asi 2 měsíce u kuse, a musím říct že je bezva, již po třech dnech jsem měla bělejší zuby , je pravda že nemám extra žluté ale i beztak se mi ti zlepšilo během týdne o 2 stupně v bělosti . je asi fakt že na každého to působí jinak ( někdy více , někdy méně ) I pan zubař mě pochválil že je mám hezké a dost se divil když jsem řekla že je to pomocí této pasty

• Opravdu má bělící učinky!
    • Super cena!
    • Výhodná ve všech obchodech!!!

vždycky jsem měl zuby žluté a kupoval jsem si bělidla za pitomých 500 CZK!neváhal jsem a koupil jsem si COLGATE MAX WHITE WAN!