Crest 3D White Brilliance Luminous Purple bělicí zubní pasta 99 g

Na obnažené krčky
S bělícím účinkem
Na posílení skloviny

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Tuto pastu doporučuji, jsem moc spokojená a už kupuji několikáté balení. Pasta dodá zubům krásný bílý vzhled a má příjemnou chuť. Po vyčištění zubů je svěží dech. Stačí malé množství pro viditelný výsledek, tudíž pasta vydrží dlouhou dobu. Všem v okolí pastu doporučuji a všichni jsou spokojení.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Zatím používám teprve krátce, takže nemůžu plně posoudit zda opravdu pořádně bělí zuby. Po prvním vyčištění zubů jsem měla takový divný pocit v puse, ale po více vyčištění cítím, že mám zuby opravdu pořádně vyčištěné. Produkt takového typu vlastním poprvé, tak že nemám jiné zkušenosti s jinými bělícími pastami.

• Příjemná chuť
    • Příjemná vůně

Pastu používám pár dní a i po pár dnech jsou již viditelné výsledky! Super!

S Aloe Vera
Pro kuřáky
Na obnažené krčky
S bělícím účinkem
Na posílení skloviny

Horká novinka a jedna z nejlepších bělících zubních past od společnosti Crest. Pasta fialové barvy poskytuje 24hodinovou ochranu proti zabarvení zubů a udržuje je bílé po dlouhou dobu. Tato výjimečná nová zubní pasta z řady Brilliance odstraňuje až o 100 % více usazenin a zabarvení z povrchu zubů než jiné běžné bělící zubní pasty. Při jejím používání budete mít zdánlivě bělejší zuby již po prvních třech dnech.

Obsahuje revitalizační složení, které díky aktivní pěně proniká hluboko do mezizubních prostor, kde má čisticí, ale i zesvětlující účinek tím, že odstraňuje zabarvení z těchto hůře dostupných míst.

Účinky zubní pasty:

• účinně odstraňuje zabarvení z povrchu zubů a činí je bělejšími
  • jemné pěnivé složení pomáhá čistit i hůře přístupné prostory mezi zuby
  • "Enamel safe" bělící zubní pasta = bezpečná pro zubní sklovinu (stejně jako všechny ostatní vysoce kvalitní zubní pasty Crest)
  • posiluje zubní sklovinu
  • chrání před zubním kazem
  • osvěžuje dech

Příchuť: peprmint

Bezlepková zubní pasta.

Neobsahuje triclosan.

• Příjemná chuť
    • Příjemná vůně

Pastu používám pár dní a i po pár dnech jsou již viditelné výsledky! Super!

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• viditelné výsledky již po pár dnech
    • příjemná svěží chuť
    • v puse nepálí
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

jsem nadšená ,po pár dnech výrazně bělejší zuby a celkově snadná aplikace ,určitě doporučuji