Email Diamant Formule Rouge L' Original pasta pro zářivě bílé zuby (Whiter, Brighter Teeth, Protects & Respects the Tooth Enamel and Gums) 50 ml

Objem
50 ml

• , zakoupeno v Notino

• Tato pasta má nepříjemnou chuť (to dělá ten hřebíček v složení). To by šlo vydržet, ale po týdenním používání jsem zjistila, že mi barví zuby dočervena. Na zubech byl vidět takový nádech načervenalé/narůžovělé baryy, tudíž jsem ji přestala používat. Mám poměrně průhlednou sklovinu, takže je možné, že někomu se silnější sklovinou by mohla vyhovovat.

Objem
50 ml

Email Diamant Formule Rouge L'Original pasta pro zářivě bílé zuby (Whiter, Brighter Teeth, Protects & Respects the Tooth Enamel and Gums) 50 ml koupíte nejvýhodněji na Notino.cz!

• , zakoupeno v Notino