ESI Aloe Fresh Whitening 100 ml

S bělícími účinky. Bělící zubní pasta ESI Homeopatic Whitening s výtažky z Aloe vera a dalších bylinek aktivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a zároveň šetrně zesvětluje...
Doporučená nabídka Alpík

Na obnažené krčky
Pro citlivé dásně
Na posílení skloviny

• , zakoupeno v Alpík

• Příjemná chuť, skvělé složení, rozumná cena.

Pro mě jedna z nejkvalitnějších zubních past, jaké jsou na českém trhu k sehnání. Používám pravidelně a mohu jedině doporučit!

• , zakoupeno v Akka-ajurveda.cz

Příjemný pocit v ústech

• , zakoupeno v Alpík

• Příjemná chuť. Pasta dlouho vydrží (stačí aplikovat po malých dávkách).

S produktem jsem velice spokojena.

Objem
Na obnažené krčky
Pro citlivé dásně
Na posílení skloviny

S bělícími účinky.

Bělící zubní pasta ESI Homeopatic Whitening s výtažky z Aloe vera a dalších bylinek aktivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a zároveň šetrně zesvětluje přirozenou barvu chrupu. Pasta je bohatá na množství rostlinných extraktů, naopak neobsahuje mentol a je tak vhodná i pro ty, kdo dlouhodobě užívají homeopatika.

Zubní pasta obsahuje vysoký podíl šťávy z Aloe vera, které má skvělé zklidňující a regenerační vlastnosti. Aloe eliminuje otoky, mírní podráždění a zároveň urychluje hojení drobných poranění. V kombinaci s výtažky ze šalvěje a lékořice Aloe celá ústa dezinfikuje, zklidňuje a zároveň chrání před vznikem zubního kazu i usazením plaku.

O šetrný bělící efekt se postarají výtažky z pukléřky islandské společně s jemnými krystalky křemíku. Přirozenou cestou chrup zesvětlí a odstraní i zubní kámen, aniž by došlo k poškození či dokonce narušení skloviny. Bělící zubní pasta ESI účinkuje velice šetrně a zároveň intenzivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a chrání chrup.

•  Složení (Ingredients): Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Carboxymethyl Chitosan, Mentha Arvnsis Leaf Oil, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis, Cetraria Islandica Extrakt, Aesculus Hippocastanum Bark Extrakt, Tilia Cordata Flower Extrakt, Mentohl, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hydroxymethylglycinate, Xylitol, Citric acid, CI 75810, Limonene.
  •  Jedinečná kompozice:
  • TEA-TREE OLEJ
  • PEPERMINT
  • MENTOL
  • KARBOXYMETHYLCHITOSAN

BEZ OBSAHU FLUORU, PARABENŮ A SLS  VYROBENO ZE SUROVIN PŘÍRODNÍHO PŮVODU  MIKROBIOLOGICKY TESTOVÁNO  Skladujte mimo přímé sluneční záření. Pastu nepolykejte.

•  Země původu: Itálie
  •  Obsah balení: 100 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta45 Kč95 % • 829 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Alpík

• Příjemná chuť, skvělé složení, rozumná cena.

• , zakoupeno v Akka-ajurveda.cz

Příjemný pocit v ústech

• chutná a osvěžující
    • stačí dávkovat menší množství než běžně, takže déle vydrží
    • přírodní složení

Jedna z nejlepších past, jakou jsem kdy zkusila. Bělicí účinek zvlášť nepozoruji, ale to je případ všech cích past. Pasta dobře pění.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace
    Do 3 dnů • 1 varianta45 Kč95 % • 829 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Alpík

• Příjemná chuť. Pasta dlouho vydrží (stačí aplikovat po malých dávkách).

S produktem jsem velice spokojena.

• , zakoupeno v BioDrogerie.cz

skvělá pasta, bez vítek

• , zakoupeno v BioDrogerie.cz

spokojenost příjemná pasta, svěží

• , zakoupeno v Alpík

• - udržuje mou ústní dutinu a zuby ve velmi dobrém stavu
    • - léčí a bělí zuby zároveň
    • nemám žádné proti

- zubní pastu ESI Aloe fresh whitening užívá celá naše rodinu již několik let.
    - jsem ráda, že jsem tuto pastu našla v internetovém obchodě
    -není nejlevnější, ale za pěkný úsměv to stojí
    - nevím, asi na nic, protože nemám důvod

• , zakoupeno v KASA.cz

• kvalitní pasta
    • -

kvalitní pasta, dobře čistí.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• zatím jsem na začátku ale mám pocit lepšího trávení. Aloe vera mám ráda. Děkují za krém aloe moc mi vyhovuje.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• - udržuje zdravé a bílé zuby i celou dutinu ústní
    • - jednou ho vyzkoušela celá naše rodina a od té doby jej používáme pravidelně
    • - snížila se nám kazivost zubů až na 0

- léčí a udržuje zuby bílé a zdravé
    - netvoří se zubní kámen
    - netvoří se skvrny po konzumaci kávy
    - cena je spíš vyšší ale nelituji
    - vyzkoušela jsem dříve i jiné konkurenční produkty, ale ty mne příliš neoslovily, nemám ráda brusné pasty
    -jsem ráda, že jsem tento výrobek našla ve Vašem obchodě.