G.U.M Sensivital 75 ml

Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Značka
Objem
75 ml
1722 g
Pro citlivé zuby

• Přínosný užitek
    • Přijatelná chuť
    • Není zrovna levný

Šikovný pomocník pro ústní hygienu.

• , zakoupeno v Notino

• Podle několika nezávislých odborníků na zuby působí léčivě, hojí. Používám ji již delší dobu a jsem velmi spokojena. Postupně ji začala používat i celá moje rodina.
  • , zakoupeno v Nazuby.cz

Výborná a šetrná pasta. Střídám s GUM Vítal. Doporučuji.

Značka
Objem
75 ml
1722 g
Pro citlivé zuby

Zdravé dásně a zdravé zuby nebolí. Bohužel přirozeným procesem stárnutí naše dásně ustupují a zubní sklovina eroduje, což vede k odhalení zuboviny a v konečném důsledku ke vzniku citlivosti zubů.

GUM Sensivital gelová zubní pasta byla vyvinuta tak, aby chránila před bolestí po celý den a zároveň posilnila přírodní obranyschopnost úst. Speciální formule revitalizuje dásně a remineralizuje zubní sklovinu.

Přednosti zubní pasty GUM Sensivital:

Obsahje 5% dusičnan draselný - klinicky prokázaná látka proti citlivosti zubů.

Alantoin, provitamin B5, vitamín E a Aloe Vera revitalizují dásně, posilují jejich imunitu a působí proti volným radikálům.

Kombinace fluoridů (1490 ppm) a isomaltu účinně remineralizuje zubní sklovinu.

• Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isomalt, Potassium Nitrate, Panthenol, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Cetylpyridinium Chloride, Bisabolol, Zingiber Officinale Root Extract, CI 42090, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
  • Obsah: 75ml

• Přínosný užitek
    • Přijatelná chuť
    • Není zrovna levný

Šikovný pomocník pro ústní hygienu.

• , zakoupeno v Notino

• , zakoupeno v Nazuby.cz

Výborná a šetrná pasta. Střídám s GUM Vítal. Doporučuji.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Opravdu pomůže na citlivé zuby
  • , zakoupeno v PROFIMED.cz

• Jediná zubní pasta, která mě zbavila bolesti zubních krčků!!!

Jsem maximálně spokojená. Nikdy mi žádná jiná zubní pasta bolest krčků odstranit nepomohla. Tato téměř okamžitě. Mohu jedině doporučit a určitě nakoupím znovu.

• , zakoupeno v Ústnípéče.cz

• svěží