Kiss My Face Whitening 96 g

96 g

dobrá pasta

• , zakoupeno v Krasa.cz

Objednala jsem to to zboží kamarádkám a jsou spokojené.

Účinné

96 g

KISS MY FACE ( KISSMYFACE ) Whitening bělící zubní pasta fresh mint má mimořádně bělící složení s lehce abrazivními účinky. Aktivní složka pomáhá bělit zuby, předcházet jejich opětovnému ztmavnutí a udržuje zuby bělejší. Revoluční receptura se složkou Aloe Vera bělí zuby bez poškrábání skloviny a poškození dásní. KISS MY FACE ( KISSMYFACE ) Whitening bojuje proti zubnímu kazu, pomáhá předcházet vzniku zubního kamene a plaku a pomáhá udržovat zdravé dásně. Průlom na poli péče o zuby. Zubní pasta Kiss KISS MY FACE Whitening využívá zklidňující Certifikovanou BIO Aloe Vera kombinovanou se silnou směsí pečlivě vybraných přírodních bělidel.

V běžné zubní pastě je určité procento vody bez jakýchkoli prospěšných účinků. V Kiss My Face zubních pastách je voda nahrazena bio aloe vera gelem a pečlivě vybranými složkami k vytvoření výjimečné zubní pasty. Obsahuje certifikovaný bio Aloe Vera gel (uzdravující vlastnosti), Kysličník Křemičitý (přírodní bělidlo), Xylitol (proti zubnímu plaku). Jako vždy výrobky Kiss My Face neobsahují žádné živočišné složky, umělá barviva nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech. Naprosto bez parabenů, bez umělých barviv a bez umělé parfemace.

dobrá pasta

• , zakoupeno v Krasa.cz

Objednala jsem to to zboží kamarádkám a jsou spokojené.

Účinné

• , zakoupeno v Krasa.cz

Příjemná pasta, bělí pozvolna, uvidím po delší době

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Pěkně voní mátou,
    • mírně pění
    • -

Tato zubní pasta mé celé rodině vyhovuje.
    Opakovaně si ji kupuji.

• Přírodní produkt

Používám teprve krátce,takže jsem nějaké vybělení zubů zatím nepozorovala.

Splnila očekávání

• pěkné sliby

musím vyzkoušet, uvidím

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Pozoruji,že mám bělejší zuby.Pasta se musí samozřejmě pravidelně užívat.

Má dobrou chut a pěkně pění což některé pasty nemají.

ok