Opalescence Original Formula bělicí zubní pasta s fluoridem příchuť Cool Mint 28 g

Produkt nemá žádné parametry.

• Spíše dražší

Bezvadná, příjemná chuť

• jediná pasta po které mám opravdu pocit čistých zubů
    • jsem kuřák a pomáhá mi udržet zuby bílé
  • , zakoupeno v Notino

• perfektní příchuť, velmi osvěží dech.
    • špatný uzávěr, pasta nejde vůbec otevřít.

Produkt nemá žádné parametry.

Opalescence Whitening, 28 g, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Opalescence Whitening Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyzaručuje šetrnost k zubní skloviněbojuje se zubním kazem a plakemosvěžuje dechJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut.

• Spíše dražší

Bezvadná, příjemná chuť

• jediná pasta po které mám opravdu pocit čistých zubů
    • jsem kuřák a pomáhá mi udržet zuby bílé
  • , zakoupeno v Notino

• perfektní příchuť, velmi osvěží dech.
    • špatný uzávěr, pasta nejde vůbec otevřít.
  • , zakoupeno v Notino

• čistí vcelku fajn, úplně však zuby nevybělí
    • vysoká cena

Nejdřív mě tato pasta "praštila" do nosu svou silnou parfemací-jako nějaká desinfekce. Ale při čištění to již není znát, je to v pohodě. Další nevýhodou je vysoká cena i za malou pastu,myslím že jsem zkoušela 28 g (?)

• , zakoupeno v Notino

• Příjemná chuť a vůně. Neufepala5 jsem chybu se zakoupením.
  • , zakoupeno v Notino

• Moc příjemná chuť. Nedráždí citlivé zuby. Kupovala jsem malé balení na zkoušku,protože mamr dost citlivé zuby a po 14 dnech každodenního používání jsem spokojená. Bělící účinek zatim nehodnotím....na to ji používám krátce.

Dobrá bělící pasta

• Zuby jsou opravdu čisté
    • Příjemná chuť i vůně
    • Po třech dnech velmi zvýšená citlivost zubů, nemohu ji používat p pravidelně.

Znovu si pastu nekoupím.