Procter & Gamble bělicí zubní pasta crest 3D white brilliance 116 g

Vylepšené složení oproti první sérii pasty Brilliance. Pasta má také novou bělící formuli, která je ještě efektivnější než ta předcházející. - jedna z nejlepších a...
Doprava zdarma, Skladem

Na obnažené krčky
S bělícím účinkem
Na posílení skloviny

• Bělicí účinek

Jsem spokojený, pasta krásně bělí a udržuje zuby bílé.

• Zatím použito párkrát, rozdíl se uvidí časem
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Používám pravidelně již po několikáte. Pro toho, kdo tyto pasty používá poprvé, doporučuji dodržovat postup v návodu, tedy z počátku nepoužívat každý den. Zuby mě zpočátku trochu "brněly", asi po týdnu jsem již používala každý den. Balení vydrží opravdu dlouho.

S Aloe Vera
Pro citlivé zuby
Na obnažené krčky
S bělícím účinkem
Na posílení skloviny

- jedna z nejlepších a nejúčinnějších bělících zubních past značky Crest

- účinně odstraňuje zabarvení povrchu zubů a dělá je tak bělejšími

- jemná pěnivá složka pomáhá vyčistit i hůře dostupné mezizubní prostory

- "Enamel safe" bělicí zubní pasta - bezpečná pro zubní sklovinu (stejně jako všechny ostatní vysokokvalitní zubní pasty Crest)

- chrání před zubním kazem, osvěžuje dech

Příchuť: Mento

Neobsahuje triclosan.

• Bělicí účinek

Jsem spokojený, pasta krásně bělí a udržuje zuby bílé.

• Zatím použito párkrát, rozdíl se uvidí časem

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Opravdu rychlé dodání. Se zubní pastou Crest 3D white jsem maximálně spokojená. Po prvním použití mi super vyčistila mezizubní prostory. Bělící účinek se dostavil rychle. Všimlo si to i okolí, že mám bělejší zuby, co mě náramně potěšilo. Cena odpovídá kvalitě. Pastu vřele doporučuji.
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Jsem spokojená s belicimi páska i i se zubní pastou. Belim poprvé a již po třech dnech je vidět rozdíl. Určitě doporučuji

• opravdu bělí zuby
    • zatím nejlepší pasta co jsem vyzkoušela
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

Podpora bělení,chutově pasta příjemná v ustech....Určitě opět zubní pastu objednám a ne jen jednou...Neustále jsem zkoušela zubní pasty,ale zatím žádná mě takto neoslovila...Tento vyrobek mě dost nadchl...Cena vyšší,ale ráda si připlatím za kvalitu,,,,,

• Kvalita
    • Rychlí efekt

Tuto bělicí zubní pastu jen mohu doporučit. Efekt rychlého bělení už po pár dnech. Za tyto peníze rozhodně dobrá volba. Možná malinká nevýhoda pro toho, kdo má citlivější zuby, může být začátek používání nepříjemný.

• Dle mého názoru nejlepší produkt z produkce Crest

Zubní pastu Crest používám již delší dobu a za mě je to nejlepší volba v rámci bělících past, které jsem měl možnost vyzkoušet. Dobrou volbou je i zubní pasta Crest na citlivé zuby, pokud máte citlivější zuby a jste náchylní na změnu zubní pasty. Doporučuji k zubní pastě bělící pásky Crest pro lepší a rychlejší vybělení. Určitě variantu min na 30 dni a poté stačí udržovat bělostná pouze pastou.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Pasta s abrazivnimi částicemi, perfektní pro udržení barvy po bělení.