Sensodyne Multi Care zubní pasta chrání před bolestí citlivých zubů 75 ml

Objem
75 ml
120 g

• , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

Nejlepší pasta na citlivé zuby, jakou znám. Jako vše, co je dobré a co jsem si za léta oblíbila, se i tento produkt přestal vyrábět. Takže jsem si udělala zásobu.

• , zakoupeno v ZUZI.cz

• jsem s pastou nesmírně spokojen, mám citlivé zuby a žádný problém nyní nemám

používám delší dobu a jsem s ním spokojena

Objem
75 ml
120 g

Používejte Sensodyne Total Care při každém čištění zubů:

• Vylepšené složení chrání před citlivostí zubů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Obsahuje antibakteriální účinnou látku, která při pravidelném použití dvakrát denně pomáhá udržovat zdravé dásně.
  • Má svěží mátovou příchuť.

Co je citlivost zubů?

Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. Teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů může stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest.

Proč trpím citlivostí zubů?

Dentin je obvykle chráněn zubní sklovinou a dásněmi, ale může se obnažit například nešetrným čištěním zubů nebo zánětem dásní.

Proč je pro mě Sensodyne vhodný?

Při použití dvakrát denně Sensodyne Total Care chrání před bolestí citlivých zubů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak Sensodyne působí?

Aktivní látka obsažená v zubní pastě Sensodyne proniká hluboko do zubu, zklidňuje nerv a ulevuje od bolesti způsobenou citlivými zuby.Pokyny pro použití:

Používejte dvakrát denně jako běžnou zubní pastu.

Struktura:

Aqua, Sorbitol, Hydrated silica, Glycerin, Potassium nitrate, Cocamidopropyl betaine, Aroma, Zinc citrate xanthan gum, Titanium dioxide, Sodium fluoride, Sodium hydroxide, Sodium saccharin, Sucralose, Limonene, Cinnamal, Eugenol, Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm) a nitrát draselný

Vlastnosti:

Klinicky ověřená úleva od bolesti pro citlivé zuby, Vylepšené složení, 24/ ochrana citlivých zubů*, *při použití dvakrát denně

• Výška: 47, Šířka: 169, Hloubka: 38
  • Rozměry balení: 75ml