Signal White Now 75 ml

Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 465 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 2 870 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 250 recenzíDalší informace
Info v obchodu109 Kč93 % • 515 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 3 031 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 2 965 recenzíDalší informace

Cestovní
Černá
Pro citlivé dásně
V tabletách

Zubní pasta s bělicím účinkem vám zajistí bělejší zuby během okamžiku. Zubní pasta zanechá na zubech jemný modrý film, který vytvoří optický efekt bělejšího úsměvu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Super

používám ho již dlouho, jsem spokojen

• ještě jsem ho nevyzkoušela
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

Tento produkt jsem náhodou vzala v DM prodejně v Praze, když jsem se vrátila z nemocnice, kde jsem byla hospitalizována. Lepší zubní pastu jsem snad nikdy neměla. Absolutní jednička mezi pastami! Domů jsem si ji nebrala, protože jsem si myslela, že ji mají všude. Spletla jsem se. Tak jsem si našla váš obchod na internetu a pastu si objednala u vás. Děkuji za rychlé dodání.

• funkční, bělí, čistí
  • , zakoupeno v Notino

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Vyhovující pasta

• Balení
    • Naprostá habaďůra - po aplikaci se na zubech utvoří jakási namodralá gumovitá hmota, která se po chvíli u dásní nahrne a vypadá jako tvaroh. Soudruzi z NDR někde asi udělali chybu, ale na mě to vůbec nefunguje...
  • , zakoupeno v Malechas

• Příjemná zubní pasta
    • Dobrá cena
    • Nepozoruji změnu při pravidelném používání

Doporučuji, kvalita, dobrá cena

• , zakoupeno v Notino

• příjemná chuť
    • nevysychá
    • bělení jsem nezaznamenala

Průměrná zubní pasta. Líbí se mi chuť, ale bělící efekt jsem nezaznamenala. Obecně mám zuby hodně bílé, možno na žlutších zubech by bylo bělení viditelnější.