Splat zubní pasta Gold pro VIP s extraktem z diamantů a zlata 75 ml

75 ml
80 g

• , zakoupeno v BELdental

• Skvělé složení
    • Velké překvapení jak krásně bělí zuby.
    • Bez fluoridu.

Za mě top zubní pasta, co jsem zatím vyzkoušela. Vyplatí se připlatit si za kvalitu.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Jsem spokojená
  • , zakoupeno v Notino

• Příjemná chuť - nepálí.
    • Nic mne nenapadá.

Objem
75 ml
80 g

Bělicí zubní pasta s extraktem z diamantů a zlata Gold je přírodní komplexní bělicí pasta pro lokální imunitu a zdravé dásně. Brání tvorbě zubního plaku a kazu, rozpouští plak a jemně bělí. Pasta je bez fluoridu. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.

• , zakoupeno v BELdental

• Skvělé složení
    • Velké překvapení jak krásně bělí zuby.
    • Bez fluoridu.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Jsem spokojená
  • , zakoupeno v Notino

• Příjemná chuť - nepálí.
    • Nic mne nenapadá.