Zendium zubní pasta Kids 75 ml

Objem
75 ml
0 g
Dětské

Pasta je určena dětem ve věku 1 až 6 let, pro šetrnou ochranu mléčných zubů.

• , zakoupeno v Drogerie ZDE

Ok

• Ovocna chut (pripomina mi hrusky)
    • Detem moc chutna a rady si s ni cisti zoubky
    • Vzhled obalu - na deti malo vyrazny

Meli jsme doma testovaci baleni a tak deti lakalo, ze je tam malinke a maji kazdy svou pasticku

• Pasta příjemná, dětem nevadí, není moc pálivá ani příliš sladká.
    • Chybí dětem trochu výraznější obal, který by je podpořil, aby po ni hned šáhly.

Doporučuji vyzkoušet, cenově přijatelná. Každému dítěti vyhovuje jiná pasta, ale tato je kvalitní a určitě není špatné, aby ji dítě začalo používat a zoubky byly dobře udržovány.

• Dobrá chuť
    • Nepění

Můj 4-letý syn ji miluje.Jinou už nechce.

• nepění moc
    • ovocná příchuť
    • obsah enzymů
    • kvalitní
    • design
    • vyšší cena

Tato zubní pasta je u našich dětí opravdu oblíbená. Používáme jí dost časti a v porovnání s jinými levnými pastami, je opravdu vidět, že se vyplatí do ústní hygieny investovat. Oproti jiným není přeslazená, není přebarvená (což ty levné často bývají) a díky nižší pěnivosti nekape jim z pusy pěna všude okolo.

Určitě budeme používat i nadále. Mohli by udělat i nějakou další verzi, ale jinak ok.

• Dcerka si s touto pastou hrozně ráda čistí zuby, každý den 3x i víckrát, jen žasnu jak se jí najednou líbí čistit si zoubky. Je pro ni úplně skvělá, jsem ráda, že jí má a doporučuji každému kdo má malé děti do 6 let.

Jsem s touto pastou velmi spokojena, dcerka mě překvapila jak si najednou ráda čistí zoubky a nechce, abych jí pomáhala. A má zoubky opravdu čisté a dlouho.

• Dětem se moc líbí obal.
    • Voní hezky.
    • Moc nepění,což je přínosem.
    • Nenašla jsem.

Dostali jsme produkt k otestování.Syn nadšený z obalu,směje se na pastu.Přínosem je to,že moc nepění,tzn..že syn nespolkne velké množství pasty jako u jiných.Pro mě velké plus.Nestěžuje si.
    Obal pěkný.Rozhodně koupíme i do budoucna.

• Skvela chut nejen pro deti.

Pro deti vyborna, syn si cisti zuby s radosti a chutna i tatinkovi).

• je fajn co sem ji koupila tak dcerkasi oblibila myt zubky)
    • -

nam vyhovuje ,ne voni hodne taksemi to moc libi ma prijjemne lehku vunje a chutj...doporucuji

• má být bio
    • málo pění
    • nevoní na kartáčku, ani v ústech, má výraznou hořkou pachuť, rozhodně není ovocná,
    • řidká konzistence
    • po vypláchnutí pasty vodou, dlohotrvající pachuť

nemohu doporučit