Nejnovější recenze ze sekce Zubní pasty

Biomed Gum Health zubní pasta 100 g

Biomed Gum Health zubní pasta 100 g

Ověřený zákazník Lékárna.cz Sabina B.

Přidáno: 17. února 2024

Zakoupeno v Lékárna.cz

Výborná zelená zubní pasta. V kombinaci s kartáčky Curaprox odvádí dobrou práci, v ústech zanechává příjemně svěží dech. Při používání zubních past od Biomed společně s kartáčky Curaprox již několik let nemám kazy.

• Příchuť
  • Neštípe v puse
  • Jemná
  • Konzistence

Nechala jsem rozbalení balíčku na synovi. Když uviděl na obálce Boba a Bobka byl v úžasu a nevěděl, stále co ho čeká. Obal je perfektní, mezitím co čistíme zuby, syn sleduje obrázek. Zubní pasta má horší konzistenci , než na kterou jsme byli zvyklý. Ale za to má nádhernou vůni, která i Vás vrátí do dětství. Chuť je pro syna důležitá, ihned si ji oblíbil. Miluje jahody. Pasta ho nijak nepálila, má ji rád a každé a ráno a večer ji sám už vyžaduje. Doporučujeme všemi 10!

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubní pasta 3 x 75 ml

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubní pasta 3 x 75 ml

Ověřený zákazník Nazuby.cz Jakaz

Přidáno: 17. února 2024

Zakoupeno v Nazuby.cz

používáme dlouho

• Stačí malé množství pasty
  • Dostupnost, není všude

První pasta, kterou nám dcera kromě růžové "perličky" dcera toleruje. Chutná jí a voní. Pro mě je hlavní, aby si dcera udržela pozitivní vztah k čištění zubů a tato pasta to splňuje. Podle mě má kvalitní složení.
Cena je sice vyšší, ale stačí jí poloviční množství oproti naší původní pastě, takže se ve výsledku to vyjde skoro nastejno. Pokud bych nakoupila v nějaké akci přes lékárnu, tak si myslím, že i ušetřím.
Víčko na klip vyhovuje, oceňuji hlavně dobrý sytém dávkování, lze pak snadno dodržet množství doporučené výrobcem.
Jedná se o český výrobek, Profimedu věřím a postavičky Boba a Bobka se líbí.
Co je super, že je pasta vhodná i pro miminka, máme doma měsíční a vím, že není úplně snadné narazit na pastu která je vhodná o pro nejmenší.

• Klipsove uzavírání na tubě.
  • Obrazek zvířátek a ovoce na tubě
  • Konzistence
  • Složení

Hned, jak jsem synovi zubní pastu Bob a Bobek ukázala, tak se mu moc libil obrázek králíků, jak nesou zubní kartáček na kterém je nanesena zubní pasta, také si všiml jahody a maliny. Večer připrvním čištění zubů novou zubní pastou mi syn řekl, že je moc dobrá, že si s ní bude čistit zoubky i ráno. Já jsem zubní pastu vyzkoušela se synem a chutná i voní po jahodách. Konzistence nám vyhovuje. Obal zubní pasty je moc pěkný a pasta z tuby se dá snadno nanést na kartáček. Velmi praktické je zavírání zubní pasty, protože je na kips a nikam se vám nezakutalí ,jak závitové víčko.

• Dětský obal
  • Jemná vůně
  • Velikost balení

Dětská zubní pasta Bob a Bobek má jemnou ovocnou vůni, je tužší konzistence, což si myslím, že je fajn lépe drží na kartáčku a není hned vyteklá na zemi. Má pěkný dětský obal, dobrou velikost a zavírání na klips což mi přijde fajn oproti šroubování. Celkově se pasta synovi zalíbila jak vzhledem tak příchutí. Myslím, že v kombinaci s kartáčkem Bob a Bobek je to super. Tak to máme i my.

Curaprox Perio Plus Support CHX 0,09% zubní pasta 75 ml

Curaprox Perio Plus Support CHX 0,09% zubní pasta 75 ml

Ověřený zákazník Brněnská lékárna Ověřený zákazník

Zakoupeno v Brněnská lékárna

• kvalitní produkt

• Příchuť
  • Nevytváří kazy
  • Obsahuje přírodní sladidlo stévii

Dcerce se obal s Bobem a Bobkem líbí. Pasta se dobře nanáší na kartáček a krásně voní po malinách a jahodách. Také obsahuje kokosový olej, který je v pastě také příjemně cítit. Velikost balení mi vyhovuje, mohu ho sebou brát i na cesty. Spíše mi vyhovuje klips na tubě, lépe se to otevírá a mohu to otevřít i jednou rukou.

• Hezký design s Bobem a Bobkem
  • Praktická velikost
  • Chuť

Pasta Bob a Bobek byla jednoznačná volba vzhledem k tomu,že má dcera Sonický kartáček Bob a Bobek. Teď je nadšená, že má sadu a navíc jí pasta moc chutná. malina jahoda zní jako dobrá kombinace. Velikost je velmi praktická i třeba na dovolenou. Pastu používají obě děti 21 měsíců a 3,5 roku. Určitě doporučuji.

• spojení s Bobem a Bobkem
  • složení pasty
  • až moc dobrá příchuť, syn chce pastu jíst
  • klips na tubě

Pasta na zuby doplňuje skvělý kartáček Bob a Bobek pro malé děti, se kterým máme dobrou zkušenost. Pasta ale díky příchuti malin a jahod synovi chutná až moc, což nám komplikuje čištění zubů, které je bohužel obecně boj. Líbí se mi ale složení pasty, takže se k ní ráda vrátím později, až bude se synem lepší domluva. Klips na tubě mi moc nevyhovuje, preferovala bych klasické závitové víčko.

Elmex Opti-namel Seal & Strengthen PROFESSIONAL 3x 75 ml

Elmex Opti-namel Seal & Strengthen PROFESSIONAL 3x 75 ml

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

cena

• obal s tématem bob a bobek
  • příchuť pasty
  • doplněk ke kartáčku
  • nekalorická

BOB A BOBEK ZUBNÍ PASTA- za naši rodinu bych rada tuto postu doporučila, jelikoz nám pomohla při čištění zoubků našeho malého syna,který ne tak úplně má rad tuto činnost, ale díky obalu kde jsou postavicky z naši oblíbeného pohádky plus kartáček,který vlastníme jde teď čištění samo! Velké plus,že pasta obsahuje kokosový olej ,vitamín E a také zmínit,že má velmi příjemnou chuť :)

Prodental zubní pasta 120 g

Prodental zubní pasta 120 g

Ověřený zákazník Království tianDe Ověřený zákazník

Zakoupeno v Království tianDe

• je moc příjemná používá ji celá moje rodina
Lacalut Activ zubní pasta 100 ml

Lacalut Activ zubní pasta 100 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2024

(naposledy upraveno 16. února 2024)

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

dlouhodobá spokojenost s výrobkem, je účinný na krvácení dásní

Zelená Země bylinná zubní pasta s CBD 50 ml

• Uzaver
  • Motivy pasty
  • Chut
  • Slozeni

Moje deti by ji nejradeji snedly jako kapsicku… moc jim chutna.
Vyhodny je klips na tube, takze si muzou pastu dat na kartacek samy.
Bob a bobek se nam hodi ke kartackum, takze maji deti radost :)
A je super, ze baleni je male… akorat do detske rucicky

Elmex Sen.rof.Repair&Prevent zubní pasta 3 x 75 ml

Elmex Sen.rof.Repair&Prevent zubní pasta 3 x 75 ml

Ověřený zákazník Nazuby.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Nazuby.cz

• výborná na citlivé krčky

• Konzistence pasty
  • Velikost tuby
  • Těžké otevírání tuby.

Dcery se na čištění zoubků touto pastou velmi těší. Starší (5 let) miluje jahůdky, takže chuť pasty je pro ni ideální. Mladší (3 roky) miluje Boba a Bobka a vždy říká, co na obrázku dělají. Konzistence pasty je tužší, nehrozí vytlačení celé tuby dcerami. Spíš s tím mají problém.
Klips je fajn, jen i já mám problém pastu otevřít. Jinak obal je krásný a velikost pasty akorát.

• příchuť
  • design
  • nemám, co bych vytkla

Tato dětská zubní pasta mě mile překvapila. Má příjemnou chuť oblíbeného dětského ovoce - jahody a malin. Čištění zubů je tak ihned příjemnou součástí dne jak pro děti, tak pro rodiče. Na obalu produktu jsou oblíbení hrdinové Bob a Bobek.
Až vypotřebujeme, tak kupujeme další. ?

• kvalitní balení i uzávěr
  • dobrá cena
  • kvalitní složení
  • žádný zázrak v bělní,spíš nic než moc...

Produkt určitě doporučuju,má dobré složení,neštípe,vhodný i pro děti.
V bělení zubů jsem nepozoroval nějaké změny.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]